Ceník Tantrických masáží

Níže uvedená délka jednotlivých masáží je vyhrazena čistě na masáž. Úvodní rozhovor s vámi a čas na doznění masáže jsou samozřejmostí navíc. Počítejte tedy, prosím, že u mě strávíte více času, než je doba trvání masáže.

V mém podání kladu důraz na uvolnění a prožitek tantra masáže tak, aby i nejkratší verze obsahovala alespoň základní esenci a prvky toho, čím tantrická masáž je. Z tohoto důvodu nedělám masáže kratší než 90min.


Smyslná tantrická masáž  (1,5h.) 2.200,-Kč

Zahrnuje tantrický úvodní rituál ve stoje, zklidnění, relaxace a naladění na přijímání těla .

Následně pokračuje celotělovou masáží vleže, která zahrnuje dynamické části s hlubšími doteky, které v nás  probouzejí energii a vrací roztěkanou mysl do těla. Nahříváním teplými žínkami pak uvolníme napětí a zatuhlé partie na těle, jemné doteky, hlazení peřím pak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání. Na řadu přijde samozřejmě i masáž teplým olejem, která uvolňuje svaly a stupňuje energii, která je rozváděna po celém těle. Poslední třetina celkové délky masáže je tvořena pečující masáží lingamu nebo jony (mužské a ženské přirození).

Celá masáž je pomalá a smyslná, prováděná s plnou pozorností, pečující masáží lingamu,či jony (pohlaví) obsahující přes dvě desítky typů doteků nabízí možnost prožít si intimní dotek jinak - naprosto se do něj uvolnit bez tlaku na jakýkoli cíl. Tento přístup umožňující radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění probouzí v mužích vnitřní energii, sexuální sílu a ženy se dynamicky propojují se svým tělem, přijímají více a více sebe, svou tvořivost ženskou esenci.


Andělská tantrická masáž  (2h.) 3.200,-Kč

Zahrnuje tantrický úvodní rituál ve stoje, zklidnění, relaxace a naladění na přijímání těla. Tantrická masáž celého těla obsahuje různé druhy doteků včetně nahřívání horkými žínkami  a masáž teplým olejem, intimní masáž lingamu či jony, a navíc tato masáž obsahuje anální masáž (u mužů prostaty a u žen rozety).

Při celé masáži je kladen větší důraz na uvolnění oblasti pánve a hýždí, a pak masáž zvolna přechází v jemnou masáž intimních míst a pokračuje velmi léčivou (mnohými muži oblíbenou) masáží prostaty či rozety. 

Hluboké uvolnění se do vlastní energie, kde nikam nespěcháme, umožňuje nalézt sám sebe, radost, zábavu uvnitř vlastního těla. Z tohoto zážitku můžete čerpat ještě několik dnů, nebo i změnit vnímání celé intimity a sexuality. 


Mystická tantrická masáž  (3h.) 4.200,-Kč

Prodloužená tantrická masáž včetně úvodního rituálu, která díky většímu časovému prostoru umožňuje hluboce se uvolnit a ponořit do prožitku masáže a nechat plně odplynout starosti běžných dnů.

Obsahuje tantrickou masáž celého těla včetně hlavy, různé formy doteku, masáž nahřátým olejem s orientální vůní, mnoho věmů, klidné, uvolňující i vzrušující fáze, prodlouženou tantrickou masáž lingamu a jony. 

Pokud si budete přát, můžete si při masáži vyzkoušet i techniku tvz. Velkého tahu, kterou vám ráda vysvětlím a podpořím vás přímo při jejím provedení během masáže. Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, přesahující či spirituální zážitek.

Může obsahovat také masáž prostaty/úrozety, kterou lze do celkové masáže zahrnout na vaše přání i dvakrát. Jednou samostatně, jednou současně spolu s masáží lingamu.Tantrické kouzlení pro páry (5h.)  5.800,-Kč

Další oblíbená variantou je tantra masáž pro páry.

Každý samostatně přijímá tantra masáž a následně společně sdílí vibrující energie se svým partnerem, kterou znásobí splynutím v objetí. Otevírá se nová zkušenost těl a vzájemného ladění. Je možnost zvolit si, zda chcete prožít tuto masáž čistě jako relaxaci, uvolnění a zážitek, či zda chcete více terapeutickou práci, to v případě, že řešíte jakýkoli problém nebo chcete svoji sexualitu postupně posouvat o kus dál v tantrickém prožívání, je možnost zvolit inspirující výuku masáže.


Inspirující výuka tantrické masáže (4h)  4.200,- Kč

Čím nás může obohatit tantrická masáž v partnerském vztahu. Rozdíly mezi ženou a mužem, v jejich prožívání na rovině dotyků a intimity (praktická část, práce s tělem). Co nám brání v komunikaci, jak zlepšit vztahy s partnerem. Proč je zasadní k pocitu štěstí harmoni s našim tělem, otevřeme všechny možnosti i vaše nemožnosti.

Ceník platný od 1.2.2021


Můžu zajistit dle termínu i Apartmán + VIP privátní vířivka ve "Wellnes Spa Hotel Valaška"

https://hotelvalaska.cz/ubytovani/horsky-apartman/ 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz