Ceník tantra masáží

 

Probuzující tantra masáž   - (1 hod.) 1.400,-Kč

Smyslný rituál celostní masáže těla.

 

Oživující tantra masáž  -  (1,5 hod.) 1.900,-Kč 

Smyslný rituál celostní masáže těla na přání masáž Joni či Lingamu

 

Prohlubující tantra masáž - (2 hod.) 2.800,-Kč 

 Smyslný rituál masáže těla,masáž Joni či Lingamu a třináctá komnata (masáž prostaty, rozety)

 

Éterická tantra masáž - (3 hod.) 3.600,-Kč 

 Smyslný rituál masáže těla,masáž Joni či Lingamu a třináctá komnata  a čtvrtá dimenze.

 

Andělská tantra masáž - (4 hod.) 4.600,-Kč  

 Smyslný rituál masáže těla, probuzení ke své živosti  Joni či Lingamu a třináctá komnata a čtvrtá dimenze.

 

Mystická tantra masáž - (5 hod.) 5.800,-Kč 

Rituál smyslů, třináctá komnata, čtvrtá dimenze. Zážitek celotělového orgasmu, změněný stav vědomí. Rituál smyslů navozuje stav hluboké meditace.Čtvrtá dimenze vytváří prostor pro vznik blahodárných změněných stavů vědomí.

 

Čtyř ruční masáž - cena vždy jednou tolik jako základní.

Masáž se dvěma masérkami (či masérkou a masérem) - zintenzivní prožitek...

Pro páry:

Prohlubující tantra masáž - (2 hod.) 5.600,-Kč 

Smyslný rituál masáže těla,masáž Joni či Lingamu. Na přání třináctá komnata - masáž prostaty a u ženy rozety.

 

Oživující tantra masáž - (3 hod.) 7.200,-Kč 

Smyslný rituál masáže těla,masáž Joni či Lingamu. Na přání třináctá komnata , masáž čtvrté dimenze (masáž obličeje, dutiny ústní, nosu a uší..pocit nelze popsat musí se zažít)

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Léčení joni a lingamu" ...maséři se věnují celému vašemu tělu, ke kterému patří samozřejmě přední i zadní intimní partie těla, jenž jsou masírovány pouze na vaše přání, neboť jste to vy, kdo rozhoduje o vašem těle. Při těchto masážních rituálech se prochází tkání v oblasti genitálií, za účelem jejich vyléčení, tedy znovu zvědomění potlačovaných vzpomínek, které se zapsaly do našeho těla.

 

"Třináctá komnata" - Masáž u žen (rozety) ...řada žen má špatné, nebo žádné zkušenosti s masáží zadečku a análního otvoru a přesto toto místo může při správném přístupu působit nepoznanou rozkoš a léčit různé bloky v pánvi. Léčivá, citlivá masáž zadečku a análního otvoru uvolňuje pánevní oblast, přináší hluboké a uspokojující vzrušení, v některých případech může navíc pomoci léčit problémy s otěhotněním (uvolňuje a prokrvuje pánevní oblast, uvolňuje psychicky, vytváří prostor). Masér používá jemný olej či lubrikant.

 

Masáž u muže (prostaty) ...prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazívána mužský "G-bod". Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky, které jsou většině mužů zatím neznámé. Má mimo jiné zdravotní účinky (pomáhá předcházet rakovině prostaty, poruchám erekce způsobeným zbytnělou prostatou, léčí hemeroidy). Pomáhá propojit energii první čakry s našimi cíli a vizemi.

 

"Čtvrtá dimenze" ...neobyčejně silná a účinná masáž obličeje, ústní dutiny, nosu. Tato masáž navozuje stav velmi hluboké relaxace a bytostného uvolnění. Dotek je něžný a citlivý. Masáž navozuje pocity hluboké intimity, uvnitřnění a prohloubení kontaktu se sebou sama. Nedá se popsat, musí se zažít!

 

 Těším se na Vás a s laskavou něžností Vás provedu tímto rájem..... Markéta 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz