O mně

Tantra masérka, inspirátorka v oblasti sexuality a intimních vztahů.

"Masážní terapeutka od roku 2009  "Tantra World- Škola Tantry a Tantra masáže, Tantra Spa Prague"  u zakladatelů tantry u nás v ČR  Denisi Říha  Palečková a Richarda Vojíka 

"Ať se krása a síla, moc a soucitění, důstojnost a pokora, smích i úcta nacházejí uvnitř TEBE.

"A ty, kdož usiluješ o Mé poznání, věz, že tvé hledání a touha Ti nepomohou, pokud nepochopíš 

Tajemství - "Jestli-že to co hledáš, nenacházíš uvnitř sebe, nikdy to nenalezneš venku." 

 

Můj celý život je hledání odpovědí na Tajemství v Nás. Proč jsme nespokojení sami se sebou, tak i s druhými. Proč si ubližujeme emočnímy jedy,  jako jsou (strach, bolest, smutek, nedostatek sebedůvěry, žárlivostí, zlobou, problémy ve vztazích, problémy s nadváhou, závislostí různého druhu....kouření, alkohol, drogy).

Od ranného mládí se věnuji pro radost esoterice v podobě vykládání karet Tarotu, Andělských karet, numerologii. I touto cestičkou jsem si vyslechla spoustu příběhů lidiček, kteří hledají odpovědi na svá nesplněná přání a jaký je ten klíč k štastnému žítí... :)

I já se ptala, také spoustu moudrých knih, duchovních učitelů, co je smysl života, jak žít, aby byl člověk stále štastný a spokojený sám se sebou... Je to vlastně tak jednoduché, stačí začít mít se rád, se vším všudy, nesoudit se, nesrovnávat... milovat sám sebe a tím i druhé. Je to duchovní rozvoj,  jedině ten nás zavede k bohatství a štestí. :) věřtemi.

 

Mé hledání mě přivedlo k poznání Tantry, kde na kurzích, přes nejjemnější  dotyky, naprosto pro mě cizích lidiček, se mi otevřely nejstarší rány a traumata v mém srdci. Začalo se mi postupně čistit tělo i duše, začaly mi tančit radostí všechny buňky v těle... Proto jsem přesvědčena, že pouhý dotek, dokáže léčit jak tělo, tak i duši. Od této chvíle se intenzivně věnuji již sedmým rokem všem praktikám dotyků, inspiruji páry i jednotlivce.

Já sama harmonizuji tělo, mysl i duši, na fyzické úrovni ( jógou-pilates, meditací) a duševní úrovně (přírodou, neustálým prohlubováním Tantry, Ájurvédou, a dalšími transformačními procesy.V minulém roce jsem znovu nastoupila na výukové semináře "metody Ruš autora Karla Nejedlého"  Je toho spousty co nám svět a úžasná příroda nabízí, jen pokud se pustíme otěží naprogramovaných struktur v mysli.!!!!

 

Mým cílem je také obohacovat jednotlivce i páry o nové obzory a dimenze poznání, vnímání všemi smysly, prohlubování a očišťování kvality a jedinečnosti vztahu, nesobecké lásky a vnitřní radosti. Která vyladí a harmonizuje na fyzické, duchovní i emocionální rovině.

Můžeme se také věnovat i dalším technikám a léčivým terapiím, jak to budete cítit a potřebovat v duchu Vzestupu.

 

Co miluji a dáváme sobě, to předáváme i druhým. Ráda Vám předám své zkušenosti a inspiruji Vás, aby jste i Vy byli štastní a štěstí předali s láskou i druhým. 

Můžete začít a vyzkoušet si to právě teď hned. "Pohlaďte procítěně, kohokoli kdo je vedle vás, aniž by jste očekávali cokoliv se vám honí myslí. Budete překvapeni, co pouhý dotek dokáže s kýmkoliv na světě. Věřím že vás má slova přesvědčí."

 

            S přáním hezkých chvil se mnou Markéta