Pravidla tantra masáže

 

Při masáži jde o rozvíjení vlastní sexuality ve vlastním těle a o přijímání dotyků, nikoli však o jejich oplácení. Jestli-že se začnete masérky (maséra) dotýkat a klást otázky o jejím prožívání, musí věnovat svou pozornost a energii k udržení hranic a nemůže se  plně soustředit na masáž. Pokud chcete dostat maximum, uvolněte se do přijímání a pracujte pouze se svým dechem. Učí nás to také abychom přepnuli naše "normální" nastavení a to znamená při intimním spojení se nesoustředili jen na partnera a vyvrcholení, ale hlavně na své tělo a tím se promění naše spojení v ogazmické prožitky. V této rovině předávání a příjímání tantra masáže se pracuje obdobně i doma se svým partnerem.

Hygiena

Masérka (masér) pečuje o čistotu svého těla a rukou. Před každou masáží si ruce omývá antibakteriálním mýdlem a desinfekcí. Pečuje tak o vlastní i vaše zdraví. Totéž prosí od vás. Sprcha, mýdlo, ručník jsou k dispozici. Jestli-že má masérka (masér) poraněnou kůži na rukou, používá vinilové rukavice. Rukavice se používají vždy u masáže Jony a anální masáže. U masáže lingamu podle potřeby.V případě vašeho přenosného kožního onemocnění, (zánět, plíseň) prosím informujte masérku (maséra)!Při masáži se setkáte s hlazením králičí kůže a pštrosím peřím,.... pokud máte na něco alergii, nezapomeňte maséry informovat!

Vše je vždy čerstvě vypráno!

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz