Tantra masáže pro muže

 

 

Smyslná, energetizující léčivá tantra masáž, která uvolňuje nejrůznější stresy a napětí v oblasti pánve. Nabíjí tělo a otevírá mužovo srdce, "které se v realitě chová, jako pán tvorstva (nedostupně)".

Masérka (masér) plnými doteky úcty, rozproudí Vaší nejsilnější energii v těle (sexuální) po celém Vašem těle, až do konečků vlasů. Zažijete docela jiné vzrušení, než to, které znáte z každodenního intimního života. Vaše vzrušení bude stoupat a klesat ve vlnách.

Na přání si také můžete zvolit masáž pohlaví (masáž lingamu) a prostaty (anální masáž). Při této masáži Vás masérka (masér) povede, jak pracovat se svou vlastní energií, pomocí dechu. Na místo ejakulace přichází vnitřní  "vyvrcholení", kdy energie z pohlaví vstupuje do celého těla...

Jsou to masáže, ktreré pomáhají k "odstranění problému s erekcí, necitlivostí, nebo přecitlivění". 

Masáž prostaty má také navíc pozitivní vliv na zdraví (známá coby prevence a léčba onemocnění prostaty). Významně rozšiřuje spektrum sexuálního prožitku, velmi se zesílí prožitek v těle, a i muži díky této masáži můžou zažít tzv. "údolní orgasmus" jako žena. Pozornost a prožívání se obrací více dovnitř a nedochází ke strátě energie. Na psychologické rovině  souvisí s tématy strachu a studu (které se v intimních místech usazují), na rovině energetické podporuje uzemnění (pevná půda pod nohama).

To vše se stane, jen v případě, že si to opravdu budete přát a odevzdáte se s důvěrou v přítomném okamžiku masérce (masérovi).

Můžete také to krásné prožívat najednou se svou partnerkou či partnerem (tantra pro páry), nebo itenzivněji ( čtyř ruč ).

Nejedná se v žádném případě o klasické sexuální služby!

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou k lidskému tělu, proto se probouzí  každá buňka v těle.

 

 Markéta