Tantra masáže pro muže

Smyslná, energetizující léčivá tantra masáž, která uvolňuje nejrůznější stresy a napětí v oblasti pánve a celého těla. Nabíjí tělo a otevírá mužovo srdce.

Masérka (masér) plnými doteky úcty, rozproudí Vaší nejsilnější energii v těle "sexuální" po celém Vašem těle, až do konečků vlasů. Zažijete docela jiné vzrušení, než to, které znáte z každodenního intimního života. Vaše vzrušení může stoupat a klesat ve vlnách.

Na přání si také můžete zvolit masáž pohlaví (masáž lingamu) a prostaty (anální masáž). Při této masáži Vás masérka (masér) povede, jak pracovat se svou vlastní energií, pomocí dechu. Na místo ejakulace přichází vnitřní  "vyvrcholení", kdy energie z pohlaví vstupuje do celého těla...

Tantra masáže ktreré pomáhají k "odstranění problému s erekcí, necitlivostí, nebo přecitlivěním". 

Masáž prostaty má také navíc pozitivní vliv na zdraví (známá coby prevence a léčba onemocnění prostaty). Významně rozšiřuje spektrum sexuálního prožitku, velmi se zesílí prožitek v těle, a i muži díky této masáži můžou zažít tzv. "údolní orgasmus" jako žena. Pozornost a prožívání se obrací více dovnitř a nedochází ke strátě energie. 

Na psychologické rovině  souvisí s tématy strachu a studu (které se v intimních místech usazují), na rovině energetické podporuje uzemnění (pevná půda pod nohama).

Nejedná se v žádném případě o klasické sexuální služby!

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou k tělu.

 

 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz