Tantra masáže pro páry

 
 
 

Tantra masáž je pro zamilované páry, manžele, milostné páry, přátelé, kteří chtějí nově objevovat sebe sama a partnera či partnerku.

Hledat a cítit nepoznané. Učení rozvíjení lásky plných dotyků a úcty k tělu. Naučit se spojit dvě těla a duše v jeden celek.

Tantrická masáž při splynutí, světle svíček a láskyplných dotecích vám pomůže pozorovat ono proudění mezi protiklady a plynout na vlnách Jin a Jangm, které protékají tělem maséra a vaším. Když si dovolíte bez zasahování mysli vstoupit hluboko do toho, co právě prožíváte, co se děje, vaše těla obklopí kruh energie a vytvoří z nich jedno společné. Žádný"normální"orgasmický zážitek se nemůže tomuto jevu ani přiblížit.

 

Dvě masérky, nebo masér a masérka Vás pozorně masírují v jedné místnosti, či dvou oddělených. 

Při první prožitku Tantra masáže doporučuji po zkušenostech nejprve zvolit masáž v oddělených místnostech. 

Spojený prožitek tantra masáže, může být jedinečný, který Vám může nastínit intenzitu lásky a tím i rozkoš ve Vašem budoucím sdílením intimity života. Sami mezi sebou si sdělíte prožitky, které Vás obohatí navzájem.

 Doporučuji jak ženě tak muži naučit se technice tantra masáže např.při pobytech pro ženy a muže, kde získáte cenné informace, jak jsme rozdílní v intimních prožitcích, co lze díky Tantře získat pro život sám, jak se může velice snadno změnit náš vztah ne jen k sexualitě, ale i k práci, posláním a dětem,  ..

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou k lidskému tělu, proto se probouzí  každá buňka v těle.

 

          S přáním hezkých chvil u masáží Markéta