Tantra sezení či masáže pro páry

Sezení pro páry a jednotlivce inspiruje, otevirá nové možnosti jak tvořit své vztahy jinak než doposud. 'u 

 

Tantra masáž  pro zamilované páry, manžele, milostné páry, přátelé, kteří chtějí nově objevovat sami sebe,  partnera či partnerku.

 

Tantrická masáž pro páry otevírá jiné dimenze prožívání sexuality.

Sezení pro páry a jednotlivce

 Učení rozvíjení každodenních lásky plných dotyků, vnímání a propojení těla, tvoří ve vzatazích základ pro intimitu  . 

 

Spojený prožitek tantra masáže, může být jedinečný, který Vám může nastínit intenzitu lásky a tím i rozkoš ve Vašem budoucím sdílením intimity života.  Když si dovolíte bez zasahování mysli vstoupit hluboko do toho, co právě prožíváte, co se děje, vaše těla obklopí kruh energie a vytvoří z nich jedno společné. 

Sami mezi sebou si sdělíte prožitky, které Vás obohatí navzájem.

 

 Mou pozvánkou je i naučit se technice tantra masáže, kde získáte cenné informace, jak jsme rozdílní v intimních prožitcích, co lze díky Tantře získat pro život sám, jak se může velice snadno změnit váš vztah ne jen v sexualitě.

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou tělu, proto se probouzí  každá buňka v těle.

 

       

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz