Tantra masáže pro ženy

 

Žena je jako květina, která vonní pokaždé jinak. 

Její sexuální energie je pestrá jako samotný vesmír a zahrnuje celou řadu emocí, pocitů... Do citových prožitků ovšem může patřit i smutek, strach, stud, radost i tichá blaženost, citové naplnění v srdci a další nekonečná škála odstínů prožívání.

 

Variantou i je, pokud tyto stránky čte  dívka, žena toužící po láskyplném doteku, pohlazení, obejmutí, a nedovoluje si prozatím otevřít se muži, nebo bylav životě zraněná právě muži, může se velmi vnitřně zharmonizovat a rozkvete vní opět láska, ůcta k sama sobě a rozáří se až za hranicekteré sidosud dovoluje.

 

Tantrická masáž ženy hýčká neskonalou jemností dotyků na každičké části těla. Učí přijímající důvěřovat a naslouchat vlastnímu tělu. Vaše pocity mohou, i nemusí být velmi sexuální. Podstatou ženy v sexuální energii je uvolnění, bez jakéhokoliv soustředení, jen vnímání prožitku skrze láskavých dotyků. 

Příjme své tělo takové jaké je  bez posuzování a soudů.. Zvedne se vám sebevědomí a navrátí se či zesílí vaše intimní prožívání. Proto je i mou radostí učit muže tuto techniku masáže.

 

Můžete se oddat citlivým dotekům , plným prosté lásky. Podle výběru si zvolíte maséra, nebo masérku. Pokud si budete přát, zahrneme přirozeným způsobem do masáže také Vaší  joni (ženské pohlaví). 

 

V rámci masáže těla i joni se pročišťují energické bloky .Z masáže si můžete odnést se sebou pocity a skušenosti, které zakotví i ve vašem intimním životě. Může nastat i velmi pozitivní převrat ve vztazích mezi partnery.

 

Nejedná se v žádném případě o klasické sexuální služby!

 

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou k lidskému tělu, proto se probouzí  každá buňka v těle.

 

            Markéta