Tantra masáže pro ženy

 

Žena je jako květina, která vonní pokaždé jinak. Její sexuální energie je pestrá jako samotný vesmír a zahrnuje celou řadu emocí... Do citových prožitků ovšem může patřit i smutek, strach, stud, radost i tichá blaženost, citové naplnění v srdci a další nekonečná škála odstínů prožívání.

 

Variantou i je, pokud tyto stránky čte i dívka, žena toužící po láskyplném doteku, pohlazení, obejmutí, a nemá k tomu toho pravého partnera, chtěla by vyzkoušet  masáž nebo se naučit techniku Tantra masáží, může se velmi vnitřně zharmonizovat a rozkvete vní opět láska, ůcta k sama sobě a rozáří se pro muže.

 

Tantrická masáž ženy hýčká neskonalou jemností dotyků na každičké části těla. Učí přijímající důvěřovat vlastním pocitům v těle i na duši. Vaše pocity mohou, i nemusí být velmi sexuální. Podstatou ženy v sexuální energii je uvolnění, bez jakéhokoliv soustředení, jen procítění prožitku skrze lásky ke svému tělu. Příjmete tělo takové jaké je a budete ho neskonale milovat. Zvedne se vám sebevědomí a navrátí se či zesílí vaše intimní prožívání. Proto je i mým poslaním učit muže tuto techniku masáží.

 

Můžete se oddat citlivým dotekům , plným prosté lásky. Podle výběru si zvolíte maséra, nebo masérku. Pokud si budete přát, zahrneme přirozeným způsobem do masáže také Vaší  joni (ženské pohlaví). Onemocnění ženských orgánů souvisí s ignorováním pocitů vlastního těla a ženství, následnou strátou citlivosti v oblasti joni, tím i duševním strádáním.

 

V rámci masáže těla i joni se pročišťují energické bloky i z karmického hlediska a žena si začne sebe více vážit..Z masáže si můžete odnést se sebou pocity a skušenosti, které zakotví i ve vašem intimním životě. Může nastat i velmi pozitivní převrat ve vztazích mezi partnery.

 

Nejedná se v žádném případě o klasické sexuální služby!

 

Tantrická masáž je dávána s velkou úctou a láskou k lidskému tělu, proto se probouzí  každá buňka v těle.

 

            S přáním hezkých chvil u masáží  Markéta