Tantrické masáže                      

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou vnitřní sílu.

Dovolte si "Tantra masáž" a užijte si opakované vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy, vzrušení a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů.

Zbystřete své smysly a uvědomte si jemné mravenčení energie v každém kousku svého těla. Vnímejte sebe, svět kolem, rozšiřte své vědomí a užijte si přítomný okamžik. Jste tady a teď, jen Vy a masér. Jste tady a teď, Vy a celý svět. Vnímejte své tělo, zvuky, vůně, barvy, chuť svého vzrušení. Vnímejte svět celým tělem a udržte si toto rozšířené vědomí i po ukončení tantra masáže.

Tantra je cesta vědomého žití se svým tělem, zkuste i vy jít touto cestou a budete překvapeni kam vás toto poznání zavede.

 

Je možné, že vás přestane vše kolem rozlaďovat, začnete být šťastní, vděční, budete chtít druhé hýčkat a necháte se hýčkat.  

 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky

29.11.2009 13:46
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
29.11.2009 13:45
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a...

Kontakt

Éterická víla 732 479 141 volat můžete: Po-Ne od 8.00 - 22.00 (pokud pracuji s klientem, hovory nepřijímám, zkuste prosím zavolat později, nebo napsat SMS, já Vám termín potvrdím. Srdečně děkuji za pochopení.) vrkocak@centrum.cz