Access Bars ®      

Co kdyby vám někdo nabídl se zbavit myšlenek, pocitů a přesvědčení, které vás v životě omezují? Vybrali by jste si to? Já ano a změnilo mi to vše.... ♥ Existují totiž určité oblasti, body na naší hlavě, jejíž stimulací dokážeme změnit energetický náboj našich myšlenek.    

 

Co je to metoda Access Bars ®?

 

Metoda vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života. Zakladatel metody Access Bars® pan Gary Douglas říká: 

" Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost ". 

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy.Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. 

Při sezení se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš váš život se začne měnit.Celkový stav těla a duše se zharmonizuje.

 

Účinky Access Bars® 

 
  •  Odstranění bolestí  
  •  Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech 
  •  Uvolnění stresu a napětí 
  •  Pomoc při obtížných životních situacích 
  •  Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie 
  •  Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie 
  •  Snížení hyperaktivity u dětí 
  •  Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni 
  •  Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou 
  
Nastal nyní  ten čas i pro vás dovolit si přiíímat?
 Odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit? 
Zbavit se problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno?