ACCESS ENERGEtIC FACELIFT™

 
Access Consciousness je modalita s velmi širokým rozsahem .
 
Kromě  Access Bars, které čistí primárně naši mysl a vytváří tam více prostoru, obsahuje ještě velkou škálu tělesných procesů.
 
Jedtím z nejzákladnějších Access tělesných procesů je Energetický Facelift
 
Je to komplexní balíček, který hluboce regeneruje vnitřní orgány, odbourává naše úhly pohledu na tělo a stárnutí a díky tomu tělo může snadno vytvořit změnu.
Jsou to všechno energie, které jsou tělu vlastní, ale které nevyužíváme a tyto tělesné procesy nám umožňují je znovu aktivovat.
Energetický facelift začne omlazovat naše tělo zevnitř, což se v konečném důsledku projeví jako omlazení obličeje. Přispívá především k regeneraci vnitřních orgánů, k zacelení jizev a ran a ke zmírnění bolesti v těle.
Celý proces se navenek projevuje tím, že vyhlazuje vrásky kolem úst, nosu a očí. Pomáhá také ke zvednutí padajících víček a eliminaci kruhů pod očima. Dále uvolňuje napětí a stres z obličuje, což způsobuje zářivější a mladistvější vzhled.
Toto ošetření působí velmi příjemně i na psychiku člověka. Energetický facelift  má totiž moc nás osvobodit od limitací týkajících se věku a těla, a tak nám umožnit ukázat světu naši pravou tvář.
 Jsme pak ve svém těle spokojenější a mizí potřeba se neustále hodnotit a posuzovat.
 
Jaká omezující přesvědčení ohledně vzhledu a stárnutí jste ochotni propustit?

 

Ošetření probíhá vleže. Jeho energie je velmi příjemná, vyživující a láskyplná.

Praktik pomocí pozic rukou v horní části těla a na obličeji spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Tím dochází k omlazení obličeje a odvrací se proces stárnutí.
 
Proces trvá přibližně 1,5 hodiny.
Jsou to zkrátka lázně pro tělo
 

Investice pro sebe 1200 Kč / 90min nebo zvýhodněny balíček 3 ošetření za 2700 Kč.