Access  Consciousness tělesné PROCESY 

Jaký je rozdíl mezi Access Bars  a tělesnými procesy AC ?
Access Bars rozpouští především energetické bloky, myšlenky, názory a přesvědčení a tím vytváří možnosti v našem životě.
 
Tělesné procesy jsou více orientovaný na tělo, působí hluboko na vnitřní orgány a rozproudí desítky energií, které jsou fyzickému tělu vlastní. 
 
Tělesné procesy Access Consciousness® davají našemu  tělu nové možnosti.
Tělo dokáže velmi přispět naší proměně a tvorbě, pokud mu umožníme mít potřebný prostor.

 

 

Naše tělo s námi neustále komunikuje, poskytuje nám vědomí toho, co se kolem nás děje i toho, co nám prospívá a co ne. 

 

Mnohdy své tělo opakovaně umlčíme a to se může časem projevit i na fyzické úrovni jako nemoc.

 

Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým naše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo, mnohdy právě přes tělo dojde k vyřešení situací, které přímo s tělem neměly viditelně nic společného. Situace se změní, tělo se uvolní a my získáme vytouženou lehkost.

 

 

 Tělesné procesy Access Consciousness pracují s enegií těla a mění celou jeho buněčnou strukturu.


Access Consciousness nabízí v současné době velké množství tělesných procesů, které dokáží zmírnit či odstranit chronické i akutní bolesti, změnit nastavení buněk, uvolnit nahromaděná traumata a emoce a obnovit spojení s vaším tělem.

Při ošetření se praktik se dotýká vašeho těla a tím v něm dané energie aktivuje. Tělu je tak umožněno uvolnit vše, co už není potřeba dále držet a současně se obnovuje spojení s ním. Ošetření probíhá vleže, v oblečení, je bezbolestné, uvolňující a trvá cca 60 minut.

 

Vsoučasné době nabízím zhruba 50 tyto tělesných procesů Access Consciousness. 

Mezi nejzákladnější patří tyto:

MTVSS

Je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů. Je to velmi komplexně působící proces ke změně téměř čehokoliv, co v těle nefunguje. Poskytuje hlubokou relaxaci, více energie, radosti a lehkosti. Pomáhá k obnovení obranyschopnosti organismu, podporuje imunitu a celkovou regeneraci těla. Je to vhodná metoda pro alergie a zažívací obtíže. Opakovaná aplikace má blahodárné účinky na naše těla a pomáhá jim navracet se zpět do harmonického fungování.

Tento proces lze provést ve více variantách:

  • MTVSS celého těla
  • Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)
  • Pro konkrétní orgány nebo skupiny orgánů


Biomimetické a biomimetrické mimikry

Tento proces vám umožňuje být opět sami sebou. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého. Biomimetika je pak to, co uložíme do těla, když se snažíme napodobit někoho jiného. Jedná se o přirozenou vlastnost těla přizpůsobit se druhému ve vztahu, okolnímu světu. Je tu proto, abychom lépe zapadli nebo dokonce přežili. Tento proces nám umožňuje uvolnit převzaté vzorce chování a reality jiných lidí, dostat se ke své podstatě a dělat své vlastní volby. Uvolňuje také rodové zátěže.


Buněčná paměť

Buněčná paměť je jedním z vysoce účinných tělesných procesů, který se používá ke zvrácení účinků fyzického traumatu a tkáně jizev na buněčné úrovni. Je to dynamický proces, který umožňuje tělu, aby se rozhodlo se uzdravit.

Tento proces je vhodý spustit například po úrazu, po operací, po namáhavé fyzické aktivitě nebo na jakékoliv bolestivé místo. Aktivujeme tak buněčnou pamět daného místa a opravu těla na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit.


De-molekulární manifestace a molekulární de-manifestace

Tento proces DMMD nám ukazuje nové možnosti změny těl nad rámec všeho, co jsme kdy považovali za možné. Jedná se o tělesný proces, který nám umožňuje dodat tělu to, co mu schází nebo naopak odstranit to, co je v těle navíc (bradavice, myomy, výrůstky, či nádory)


TSS (Trojnásobné sekvenční systémy)

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera. Tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Access Bars.

Tyto procesy tedy odstraňují následky šoku a traumatu z hlavy a těla a tím vás osvobozují od omezení, ve kterém vás některé traumatické události mohou držet. Lze je aplikovat mnoha způsoby a pro mnoho situací: fyzická trauma, nehody a velké události. Pomáhá také odstranit z těla důsledky užívání drog či zbytky po užívání léků či jiných návykových látek, které se v těle zachytily.

 

Investice do sebe 1200 Kč / 60min nebo zvýhodněny balíček 3 ošetření za 2700 Kč. 

 

 

Novinky

18.09.2022 10:00
Metoda ACCESS BARS®  (po dohodě se mnou každou neděli) Tato metoda nabízí prostor pro změny které si přejeme a i všude tam kde jsme si mysleli že to už není možné.     Naučíte se, jak spustit jednotlivé body - BARs body. Dostanete vysvětlení jednoduchých a efektivních...
1 | 2 >>